Іноді у житті можуть виникнути ситуації, коли потрібна оперативна допомога хірургів. За програмою медичних гарантій в Україні такі послуги можуть надаватися безкоштовно. У деяких лікарнях вам не доведеться платити за операцію або додаткові послуги, якщо вони входять до Програми медичних гарантій.

Важливо, щоб медичний заклад мав відповідний договір з Національною службою здоров'я. Програма медичних гарантій дозволяє отримувати якісну та безоплатну медичну допомогу відповідно до угод з Національною службою здоров'я. Це стосується не лише планових, а й екстрених операцій.

хірурги під час операції
хірурги під час операції

Щоб отримати безкоштовні хірургічні операції у стаціонарі, потрібно мати направлення від лікаря або бути у невідкладному стані. Щоб знайти лікарню, де надають ці послуги, можна скористатися сайтом Національної служби здоров'я або зателефонувати на номер 16-77. Більше інформації можна знайти у посібнику за посиланням: https://cutt.ly/Nw5buw0b.

Телефонний дзвінок, https://terve.su
Телефонный звонок, https://terve.su

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100%
Показати ще

Разом із хірургічними операціями, програма гарантує також:

  1. Первинний огляд пацієнта.
  2. Проведення необхідних досліджень.
  3. Підготовку до операції та післяопераційний догляд.

У пакеті послуг також міститься:

  1. Знеболення та анестезія.
  2. Інтенсивна терапія у разі потреби.
  3. Післяопераційний моніторинг та лікування.
  4. Надання ліків та медичних засобів.
  5. Лікарський та медичний нагляд.
  6. Консультації з інших спеціальностей та направлення до інших закладів для спеціалізованої допомоги.
  7. Реабілітація.

Лікар-хірург, який вбиває
Лікар-хірург, який вбиває

Програма також передбачає профілактичні заходи, харчування, телеконсультації, спостереження у режимі віддаленого моніторингу та інші послуги.

Раніше ми писали про те, що українці засудили МОЗ через "розвіювання міфу" про платний стаціонар: "Полікуйте медицину від свавілля"

Нагадаємо, послуги стоматолога стануть по кишені: яке лікування українці зможуть отримати безкоштовно

Вам буде цікаво дізнатися має знати кожен пацієнт: за що українці зобов'язані платити у лікарнях