У сучасному світі, де туризм став невід'ємною частиною життя багатьох людей, важливо пам'ятати про закони та правила, що діють у різних країнах. Одним із аспектів, з яким слід враховувати під час подорожей Європою, є питання контрафактних товарів та певних обмежень на одяг.

У багатьох європейських державах є суворі штрафні санкції за носіння, купівлю, продаж або просто володіння підробленими речами, такими як брендовий одяг, взуття чи аксесуари. Про це повідомляє Birmingham Live.

Лайфгаки для прасування одягу. Фото: скрін youtube
Лайфгаки для прасування одягу. Фото: скрін youtube

Ці закони спрямовані на боротьбу з порушенням прав інтелектуальної власності та захистом оригінальних торгових марок.

Наприклад, у Німеччині туристи можуть бути оштрафовані на суму до 5000 євро лише за те, що вони мають підроблені кросівки чи футболку. Італійське законодавство забороняє не лише торгівлю контрафактом, а й саме володіння такими товарами та порушникам загрожують штрафи від 1000 до 10 000 євро.

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

У Франції кодекс інтелектуальної власності забороняє ввезення, продаж та зберігання підроблених речей, а порушникам можуть загрожувати великі штрафи у розмірі до 340 тисяч гривень. Митники ретельно перевіряють багаж в аеропортах та на кордонах.

Одяг на стільці, зображення з вільних джерел
Одяг на стільці, зображення з вільних джерел

Іспанія та Швейцарія також мають подібні закони, які передбачають суворі покарання за контрафакт. В Іспанії штрафи за зберігання підроблених товарів можуть сягати 140 000 гривень, а у Швейцарії – до 115 000 гривень.

Нагадаємо, такі суми не відлякують зухвальців: скільки доведеться заплатити за посягання на землю сусіда

Як повідомляв "Знай.uа", як уникнути арешту майна: чому листування на родичів може виявитися поганим варіантом

Знай.ua писав, енергетики проводять рейди по будинках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми