У Верховній Раді України обговорюють питання зменшення максимального віку для мобілізації. Йдеться про те, щоб більше не призивати на військову службу людей старших за 50 років. Про це повідомив народний депутат Юрій Здебський, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

За його словами, ефективність використання військових, старших за 50 років, піддається сумнівам. Тому розглядається можливість змінити правила, щоб мобілізували лише тих, кому до 50 років.

Військовозобов'язаний
Військовозобов'язаний

Існує думка, що люди від 50 до 60 років можуть краще допомагати економіці країни. Зменшувати мінімальний вік для мобілізації нижче 25 років поки не планують.

Також обговорюють можливість зниження мінімального віку для мобілізації з 27 до 25 років. Деякі військові експерти, зокрема колишній керівник "Курсу молодого бійця", а також американський сенатор Ліндсі Грем і ветеран АТО Тарас Чмут, підтримують ідею починати мобілізацію з 21 року.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші
Показати ще

Мобілізація в Україні, скріншот: YouTube
Мобілізація в Україні, скріншот: YouTube

Нагадаємо, що 2 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який зменшує максимальний призовний вік з 27 до 25 років. Це рішення може додати до української армії близько 100 тисяч молодих військовослужбовців.

Також наш портал інформував, мобілізація за новими правилами: що обіцяють українцям

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що мобілізація з 21 року: владу закликали переглянути вік призовників

Вам буде цікаво дізнатися українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня