Російським військовополоненим в Україні створили настільки комфортні умови, що в майбутньому це може стати на заваді обмінам полоненими.

Таку думку висловив український відеоблогер Володимир Золкін в інтерв'ю з Олесею Бацманом та Савіком Шустером.

Золкін розповів, що у таборах для російських полонених вони отримують повноцінне харчування, сплять на теплих ліжках, користуються гарячим душем і навіть можуть відвідувати барбершоп, пекарню та магазин.

"Вони живуть там краще, ніж у себе вдома", – зазначив блогер, додавши, що багато хто з них ніколи не бачили таких унітазів і душ, як у цих таборах.

Російські військовополонені / фото: Мілітарний
Російські військовополонені / фото: Мілітарний

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

"Нормальне харчування, нормальне чисте ліжко, тепла одночасно. Тепла вода в душі, якої, я ризикну сказати, відсотків 30 з них ніколи раніше не відчували. Вони мають посилки"

За словами Золкіна, такі умови відповідають Женевським конвенціям, але Україна могла б "не перегинати ціпок" у своєму гуманізмі. Він вважає, що наші полонені в Росії не отримують таких привілеїв, і що росіяни сприймають нашу доброту як слабкість.

Особливе обурення у Золкіна викликала можливість російських полонених дзвонити додому. Він вважає, що ці дзвінки лише зміцнюють їхню віру в російську пропаганду і не сприяють обмінам.

"Я навіть не говорю про те, щоб просто мати можливість зателефонувати додому один раз, просто сказати, щоб ці родичі заспокоїлися. Тому що наші, вони роками шукають деяких людей і не можуть зрозуміти, в полоні вони чи ні"

Блогер підтримав петицію про заборону дзвінків полонених росіян додому, зареєстровану родичами українських військовополонених. Проте уряд України відмовився підтримати її, вважаючи, що дзвінки допомагають обмінам.

Золкін із цим не згоден, говорячи про те, що наш Кабмін думає, що вони допомагають обміну, але це не так. Навпаки, ФСБ Росії лише радіє таким умовам і не поспішає обмінювати своїх бранців, адже їм у нас дуже добре.

Золкін сказав, що Україна надто добросердна, навіть до полонених загарбників, що в результаті не приносить користі ні полоненим українцям, ні процесу обміну.

Нагадаємо, нашим громадянам – побої та тортури, росіянам – шоколадки та халву: Україна витрачає шалені гроші на військовополонених

Раніше ми писали, що 70-річний француз приїхав до Києва, щоб стати волонтером: готовий проміняти пенсію в Тулузі на війну

Крім того, Знай.ua повідомляв, Євген Клопотенко зізнався, що мріє тримати дівчину в клітці: "Годував би її, дивився б, як вона поводиться"