Нещодавно голова Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха озвучив цифри, що відображають можливий масштаб мобілізації у країні. За його словами, Україна має мобілізаційний потенціал у 5-6 мільйонів чоловіків. Проте наразі немає необхідності мобілізувати всіх одразу.

Одним із ключових аспектів мобілізації є питання броні для певних категорій працівників. Наталуха наголошує, що не йдеться про бронювання всіх чоловіків. Основна мета – забезпечити безперебійну роботу критично важливих галузей економіки. Це означає, що лише певний відсоток працівників зможе отримати бронь і залишитися на своїх робочих місцях.

Військовий квиток. Фото: Youtube
Військовий квиток. Фото: Youtube

Війна, за словами Наталухи, – це протистояння людських ресурсів та ефективності. Він підкреслює, що без працюючої економіки неможливо досягти перемоги. Відповідно, навіть в умовах мобілізації важливо зберегти працездатність ключових секторів. Інженери, розробники оборонних технологій та інші спеціалісти відіграють не менш важливу роль, ніж військові на передовій.

“Звісно, можна сказати, що інженер-конструктор куди важливіший у ролі штурмовика, ніж розробник передового оборонного стартапу, але це буде брехнею” – вважає нардеп.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Дмитро Наталуха також звертає увагу, що всі запити військових на мобілізацію були виконані, проте він підкреслює необхідність балансу між потребами армії та економіки. Закон про мобілізацію, за який він голосував, був розроблений з урахуванням цих важливих аспектів.

Нагадаємо, Вибивання дверей, "лояльність" до цивільних та штрафи: адвокати про нові повноваження ВСП

Раніше ми розповідали, Чи дає право на відстрочку служба брата у ЗСУ

Також, Військовий обурився життям простих громадян: досі п'ють лате