У Європі зафіксували небезпечний штам віспи, що швидко поширюється континентом. Про це повідомляє британське видання The Sun. Штам, відомий як Mpox, походить з центральної Африки, але останнім часом його випадки фіксують і в Європі.

На сьогодні вже понад 110 країн зіткнулися з цією хворобою. Хоча більшість випадків мають легкий перебіг, вірус залишається небезпечним, забираючи життя кожного десятого інфікованого. Особливо вразливі до ускладнень вагітні жінки, у яких хвороба може призвести до викиднів. Деякі пацієнти стикаються з довготривалими проблемами, що впливають на зір, шкіру та статеві органи.

лікарі
лікарі

Інфекція проявляється гнійними пухирцями, високою температурою, головним болем, м'язовими болями, ознобом та збільшенням лімфовузлів. Симптоми можуть з'явитися впродовж 5-21 дня після інфікування.

Розамунд Льюїс, технічний керівник Всесвітньої організації охорони здоров'я з питань вітряної віспи, зазначила, що зараз особливо важливо вирішити проблему спалаху захворюваності. Вона наголосила на необхідності посилення заходів безпеки та профілактики.

Популярні новини зараз
Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Літо – період підвищеного ризику для багатьох інфекційних хвороб, тому слід бути особливо обережними. Уникайте тісного контакту з хворими, дотримуйтеся гігієни рук, та регулярно консультуйтеся з медичними фахівцями при появі симптомів.

Європейські країни вже почали активні дії для контролю ситуації, і медичні служби працюють над запобіганням подальшому поширенню вірусу. Необхідно бути в курсі новин та дотримуватися рекомендацій медиків, щоб захистити себе і своїх близьких від цієї небезпечної інфекції.

Нагадаємо, Українці можуть відновити здоров’я після травм та важких хвороб — які послуги отримаєте безкоштовно

Раніше ми розповідали, що Грибкові інфекції стають найпоширенішими: нові спалахи фіксуються постійно

Також, Людству загрожує нова пандемія – небезпечний вірус швидко адаптується до зміни клімату