Україна потребує кваліфікованих фахівців, здатних працювати руками: будувати, шити, ремонтувати електромережі. З метою підвищення можливостей для навчання у професійно-технічних навчальних закладах, розпочинається нова вступна кампанія, яка пропонує навчання на 400 різних спеціальностей. Вибір професій великий: від операторів дронів до залізничників.

Важливою новиною є те, що ветерани та переселенці зможуть навчатися у профтехах безоплатно. Це надає їм можливість здобути нові професії та адаптуватися до змін у своєму житті.

ПТУ
ПТУ

Навчатися у профтехах можуть як підлітки після 9-го або 11-го класів, так і дорослі на короткострокових програмах, які тривають до шести місяців. Для молоді вступна кампанія триватиме до кінця вересня, тоді як дорослі можуть вступити на навчання протягом усього року. Вся необхідна інформація доступна на офіційному сайті профтехів: proftech.mon.gov.ua.

Міністерство освіти також набирає учасників для створення мережі стартап-шкіл, інкубаторів та акселераторів. Це сприятиме розвитку інновацій та підтримці нових підприємницьких ініціатив серед учнів профтехів.

Популярні новини зараз
Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Навчання у професійно-технічних закладах надає безліч переваг. По-перше, це можливість отримати практичні навички, які користуються попитом на ринку праці. По-друге, багато професій дозволяють розпочати власний бізнес або працювати незалежно. По-третє, це швидкий шлях до здобуття спеціальності, адже більшість програм триває менше року.

Нагадаємо, Українцям буде легше отримати соціальну допомогу: що зміниться

Раніше ми розповідали, що Українцям заплатять 20 тисяч гривень, але треба поквапитись

Також, Не дадуть паспорт, роботу та навіть одруження: без чого чоловікам не обійтись в Україні