В Україні продовжується справжня спека, яка не збирається вщухати. За прогнозами Анжеліки Ганчук, синоптика Укргідрометцентру, температури в країні досягають аномальних значень для липня.

За припущеннями синоптикам та графіками повітряних потоків, температура навіть у столиці України може дійти до 40 градусів. Зараз наша країна – одна з найспекотніших у всій Європі.

Наприклад, у Дніпрі вже зафіксували +38 градусів, що стало рекордом для цієї пори року. На півдні та сході України прогнозуються денні значення вище +30 градусів, що вважається вкрай спекотним та потенційно небезпечним для здоров'я.

Синоптики пояснюють, що така погода зумовлена ​​високим атмосферним тиском та антициклонами, які не сприяють розвитку дощових процесів. Це робить поточну погоду в Україні надзвичайно сухою та спекотною. Незважаючи на деякі шанси на короткочасні зливи, вони будуть дуже локальними та недовгими.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

спека
спека

На наступні дні очікуються подальші підвищення температури, особливо у центральних та південних регіонах, де метеорологи прогнозують наближення до позначки +40 градусів. Це може призвести до встановлення нових рекордів температури для липня.

Таким чином, літо в Україні почалося з незвичною спекою, яка потребує особливої ​​уваги до режиму та здоров'я.

Нагадаємо, тривалі відключення світла призведуть до ланцюжка небезпечних наслідків: реальний прогноз

Раніше ми писали про те, що за 28+ градусів їхати не дозволять: почне діяти важливе правило

Крім того, Знай.ua повідомляв, війна в Україні триватиме до 2029 року: відомий астролог шокував передбаченням