Українських водіїв чекають нові правила та обмеження. Верховна Рада розглядає законопроєкт №8082, який може значно ускладнити життя тих, хто має борги або несплачені штрафи. Розповідаємо, що саме може змінитися для водіїв в Україні.

Згідно з законопроєктом №8082, водії, які мають борги перед банками, приватними особами, несплачені штрафи або аліменти, можуть бути позбавлені права керувати автомобілем. Це обмеження може бути введено як міра впливу на боржників і порушників.

Водійські права, 112 Україна
Водійські права, 112 Україна

Ініціатива передбачає, що поліція зможе вилучати водійські посвідчення у боржників під час зупинки транспортного засобу. Проблема полягає в тому, що багато водіїв можуть навіть не знати про наявність таких обмежень до моменту зупинки поліцією.

Законопроєкт спрямований на підвищення дисципліни серед водіїв та забезпечення своєчасної сплати боргів і штрафів. В Україні вже діє система, згідно з якою порушники законів про військовий облік та мобілізацію можуть втратити право керування автомобілем. Новий законопроєкт розширює ці обмеження на інші категорії боржників.

Популярні новини зараз
"Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Якщо водія позбавлять права керування через борги або несплачені штрафи, він зможе повернути його після погашення заборгованості. Це відбувається через суд та виконавчу службу. Водій повинен вирішити свої фінансові проблеми, після чого обмеження на керування автомобілем буде скасовано.

Нагадаємо, Власники електромобілів "вмотують руки": водії масово повертаються до бензинових автомобілів

Раніше ми розповідали, що В Україні ціни на бензин АЗС зібралися підвищувати одразу на 8 грн: коли водіям чекати на подорожчання

Також, Тисячі водіїв під загрозою штрафу в 425 гривень: радять придивитися до прав