Ми пройшли вже більше половини 2024 року, що називається кармічним. Тобто, якщо ви "портачили" минулого, то цього року все повертається подвійно.

Бонусом з нашого життя йдуть усі ті люди, які вже "відіграли" своє і не потрібні нам, тому багато хто зіткнувся із зрадами, розставаннями тощо.

Дракон, символ 2024 року, фото Pinterest
Дракон, символ 2024 року, фото Pinterest

Оскільки ми пережили вже екватор 2024 року, то настав час трохи поговорити і про наступний 2025 рік. Там на нас чекають не менш серйозні події. Відразу зазначимо, що 2025 рік буде роком Зеленої Дерев'яної Змії. У європейській культурі найчастіше змія сприймається досить негативно. Отруйна тварина лякає та насторожує. Але в китайських міфах і безлічі легенд, змія є джерелом просвітління і мудрості.

Головною планетою 2025 року буде Марс, який символізує войовничість, самовідданість та високу енергійність. Марс є також чудовим "чистильником". Якщо 2024 року ми не зможемо повністю відпустити старі прив'язки та токсичні елементи нашого життя, 2025 рік зробить це за нас. Він позбавить нас від непотрібного, викинувши його потужним "стусаном". У той же час він принесе нам нагороди за стійкість і зусилля, докладені останніми роками.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги
Показати ще

Ретроградний Марс. Фото: скриншот з відео
Ретроградний Марс. Фото: скриншот з відео

Яким буде 2025 рік

2025 рік буде наповнений захоплюючими та яскравими подіями, що вимагають від нас сили волі, лідерських якостей та турботи про ближніх. Нумерологи пропонують проаналізувати наші відчуття, коли Марс почне "вичищати" з нашого життя старі програми, токсичні стосунки та зненавиджену роботу. Замість того, щоб бачити в цьому руйнування, краще розглядати це як порятунок.

Позитивний бік Марса

Світла сторона енергії Марса полягає у порятунку. Він допомагає позбутися старенького і закостенілого. Тому рекомендується скористатися якостями Марса, виявляючи сміливість, оригінальність та спортивну дисципліну. Пасивність може обернутися неприємностями, а активні дії, допомога ближнім, благодійність та ризиковані кроки з адреналіном принесуть марсіанське благословення та удачу.

Ретроградний Марс. Фото: скриншот з відео
Ретроградний Марс. Фото: скриншот з відео

Нагадаємо, про ретроградний Сатурн до 15 листопада: як прожити ці 5 місяців без проблем, що заборонено робити.

Раніше ми повідомляли про гороскоп на липень-2024 для всіх знаків Зодіаку: відмова Козерогів, поїздка Овнів та розваги Близнюків.