В автомобіль пороги- "головний біль" всіх власників машин. Адже ця частина авто найбільш схильна до зносу і деформації внаслідок корозії та інших небажаних явищ. Існує простий і дешевий спосіб зробити так, щоб пороги не псувалися, передає "Наука і Правда".

Отже, приступати можна прямо зараз.
Незалежно від того, в якому році був випущений ваш автомобіль, в його порогах є технічні отвори, які закриваються заглушками.

Відкрийте їх, і залийте всередину порога відпрацьоване технічне масло, після чого поверніть заглушки на місце. Після цієї процедури проїдьте на своїй машині коротку відстань, не більше трьох кілометрів, при цьому пригальмовуючи якомога частіше.

Завдяки цьому, масло пошириться по внутрішній поверхні, звідки зазвичай починається процес корозії і охоронить пороги.
Важливий нюанс: процедуру важливо виконувати, коли масло ще тепле. Такий простий лайфхак допоможе зберегти пороги в цілості й схоронності протягом декількох років, після чого процедуру можна повторити.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Києві молодий чоловік зробив стрибок з вікна висотки і вижив. Особистість потерпілого і його мотиви поки не відомі. Також немає інформації про те, в якому стані він знаходиться зараз. У дворі цього ж будинку поліцейський автомобіль зачепив припарковану машину.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука"
Показати ще

Також Знай писав, що в кінці минулого тижня майже 30 автомобілів потрапили в наліт на шосе Interstate 94 в Монтічелло, штат Міннесота, і кадри, зняті з місця події, показують, наскільки значним був інцидент.

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі в ніч на 18 листопада в ДТП автомобіль таксі розірвало на частини.