Подивіться на цю картинку протягом 1-3 секунд, не надто придивляючись.

Те, що ви побачили першим і запам'ятали розповість про те, яка ви людина. Отже, який елемент картини-ілюзії першим кинувся вам в очі?

Пантера

Для вас величезне значення має ваша репутація. Ви ніколи не залишаєтеся непомітним, і завжди на висоті. У вас багато заздрісників. Ваша головна проблема-ви схильні зазнаватися і судити про людей занадто категорично.

Птах

Любов переповнює ваше серце, а в душі живе ейфорія. Ви як ніхто інший вмієте помічати прекрасне навколо. У вас немає порожнього або повного склянки — він у вас завжди переповнений. Живучи тільки сьогоднішнім днем, ви обожнюєте все нове. З вами завжди цікаво. Але іноді ваші емоції керують вами, пересилюючи розум.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому В Україні підвищать ще один комунальний тариф До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Обличчя

Як ніхто інший ви вмієте переконувати людей. У вашій компанії завжди цікаво. Ви-природжений лідер. Але ви швидко втомлюєтеся від одного і того ж в житті, весь час хочете чогось нового, тому Партнери можуть звинувачувати вас в мінливості.

Пейзаж

Ви дуже добра, чуйна, уважний і турботлива людина, відмінний друг. Ваші друзі впевнені в вас-варто тільки зателефонувати, і ви завжди прийдете на допомогу. Ви любите тишу, і завжди віддасте перевагу самотність гучним вечіркам. Ви альтруїст. Однак в житті вам потрібно навчитися говорити "ні", щоб на вас не "їздили верхи”.