На сторінках Біблії місцем народження сина божого називають Віфлеєм. Однак археолог Авірам Ошрі наполягає, що мова йде про зовсім інший населений пункт.

Про це розповідає британське видання Express.

На думку ізраїльського дослідника, в реальності Ісус народився в невеликому селі в районі Галілеї. У той період в населеному пункті проживала велика кількість євреїв, що підтверджують археологічні знахідки.

Нові дослідження показують, що через пару століть після народження Христа громада стала сповідувати християнство, про що свідчить і знайдена велика церква.

Різдво: джерело: YouTube
Різдво: джерело: YouTube

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Росіяни не встигли вiдгорювати за Лиманом, як ВСУ активізувалися під Херсоном: "Погралися у СВО і досить" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться
Показати ще

Ошрі бачить це свідченням того, що в ранньому християнстві зазначена територія відзначалася як місце появи Ісуса на світ. Більш вірогідним здається вченому, що діва Марія з Назарета під час вагітності тримала шлях саме до Віфлеєму Галілейській, оскільки він знаходився всього в 7 км — Віфлеєм Юдейський же розташовувався в 150 км. Звернув увагу археолог і на свідчення того, що більш відоме ймовірне місце народження Ісуса в I столітті не було заселеним.

"Я думаю, що справжнє місце Різдва знаходиться тут, а не в іншому Віфлеємі близько Єрусалиму. Він був населений євреями. Я знаю, що це були євреї, тому що ми знайшли тут залишки виробництва кам'яних судин, і він використовувався тільки євреями і тільки у часи Ісуса ", — стверджує Ошрі.

Нагадаємо, У Львові розкопали древнє підземелля, археологи п'ють шампанське: сенсаційні кадри і подробиці.

Також Знай.ua писав, мумія дитини розкрила археологам таємницю, яка зберігалася тисячоліття