У Харкові в популярній українській мережі супермаркетів "Велмарт" чоловік придбала йогурт "Машенька", який за терміном придатності був абсолютно нормальний. Продукт повинен був зіпсуватися тільки 21 грудня, виходячи з маркування.

Про це повідомляє спеціалізований Telegram-канал під назвою "Народний Ревізор", в якому щодня публікуються подібні промахи з боку вітчизняних супермаркетів, магазинів і т. д.

У публікації виділено висновок, в якому говориться не купувати йогурти за кілька днів до закінчення терміну придатності. Чоловік же у відеозаписі розповідає: "Така "Машенька" у нас, куплена у Велмарті. Дата виготовлення - 13.11.2020, термін придатності до 21.12.2020. І "Машенька" у нас зацвіла, не дожила вона три дні до терміну придатності. Чи то Велмарт, чи то виробник".

Це вже не перший випадок, що стосується цієї мережі супермаркетів. Адже якось раніше користувачі публікували знайдену в "Велмарті" червону рибу з цвіллю, яка перебувала у вакуумній упаковці. Однак пропала вона, за припущенням покупця, через відсутність дати виготовлення.

Нагадаємо, популярний супермаркет торгує тухлятиною з плавниками, фото запліснявілого "делікатесу"

Як повідомляв "Знай.ua", Київський супермаркет впарює рибу, яка давно "склеїла ласти": відео не для гидливих. Практично вся риба в акваріумі плавала "пузом вгору" або ж лежали на боці.

Популярні новини зараз
Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Тепер це з Україною надовго: мешканців нашої країни попередили про "побочку" війни Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

Знай.ua писав, обман у Київському суперамаркеті показали одним чеком, соромно брехати: "Знижки, говорите?"