На жаль, для людства пандемія коронавірусу covid-19 не стане останньою. Всім державам світу, без винятків, доведеться винести уроки з ситуації.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВ першу чергу необхідно зміцнювати національні системи охорони здоров'я, щоб підготуватися до нових викликів. А ці випробування, можуть прийти в майбутньому.
Про це стало відомо завдяки заяві директора Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедроса Аданома Гебрейесуса, яке було опубліковано на офіційному YouTube-каналі ВООЗ.
"Історія вчить нас, що ця пандемія не буде останньою, і що епідемії є об'єктивною реальністю. Пандемія коронавірусу показала тісний зв'язок між здоров'ям людей, тварин і планети – будь-які спроби вберегти здоров'я людей приречені без вирішення критично важливих завдань, таких як захист тварин і боротьба зі змінами клімату", - заявив директор ВООЗ.
До слова, дану заяву Тедрос Аданом Гебрейесус зробив спеціально до Міжнародного дня готовності до єпідемій. За словами глави ВООЗ, на боротьбу з пандеміями витрачаються величезні кошти, але як тільки спалах закінчується, нічого не робиться для того, щоб запобігти наступному. Такий підхід до протидії епідеміям він вважає "небезпечно короткозорим".
Також Гебрейесус згадав перший щорічний звіт Глобальної ради з моніторингу готовності світу до надзвичайних ситуацій, який опублікували за кілька місяців до спалаху – у вересні 2019 року. У частині, присвяченій охороні здоров'я, зазначалося, що світ "абсолютно не готовий до потенційно руйнівних пандемій".
Раніше повідомляли, у Європі вже починається вакцинація, а Україна чекає на милостиню від Китаю.
Як повідомляв Знай.uа, після британського у світі виявили ще один штам вірусу: яку небезпеку несе новий вид.
Знай.uа писав, виплати пенсій та одноразової допомоги у грудні: у ПФУ зробили важливе уточнення.