З 1 січня зросте вартість оформлення біометричного паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання

Про це у четвер, 31 грудня, повідомила Державна міграційна служба України на своєму сайті.

Вартість бланка для оформлення паспорта громадянина України у формі картки підвищиться з 219 до 237 гривень. А отже звичайна вартість оформлення документа до 20 робочих днів - зросте з 345 до 363 гривень, до 10 робочих днів - з 471 до 489 гривень.

Паспортний стіл, фото pasport.org.ua
Паспортний стіл, фото pasport.org.ua

Зазначається, що вартість бланка для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон зміниться з 330 до 342 гривень. Відповідно, вартість оформлення документа до 20 робочих днів - збільшиться з 682 до 694 гривень, до 7 робочих днів (а також - до 3 робочих днів у разі наявності підстав) - з 1034 до 1046 гривень.

Популярні новини зараз
Соціальна допомога замість пенсії: кому вона дістанеться "Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено) ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень"
Показати ще

Також підвищиться вартість оформлення документа на тимчасове проживання з 891 до 915 гривень, а вартість оформлення документа на постійне проживання підвищиться з 728 до 752 гривень.

Український паспорт, фото "Знай.ua"
Український паспорт, фото "Знай.ua"

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом