Національний банк України оприлюднив офіційний курс іноземних валют щодо гривні на 3 січня 2021 року.

Відповідна інформація була оприлюднена на сайті національного регулятора.

Нацбанк традиційно не змінював офіційні курси у вихідні й свята — 3 січня долар і євро залишатимуться на позиціях, які вони зайняли ще 31 грудня. У порівнянні ж з попереднім банківським днем 30 січня долар набрав 1 копійку і досяг позначки 28.27 грн/$, а євро виріс аж на 10 копійок і тепер його курс складає 34.73 грн / €.

Курс валют Нацбанку на 3 січня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

100 доларів США - 2827,46 грн

Популярні новини зараз
Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

100 євро - 3473,96 грн

курс валют, фото РБК-Україна
курс валют, фото РБК-Україна

Оскільки банки знаходитимуться на канікулах до 4 січня, то курс залишатиметься незмінним до понеділка включно.

Попри вдале закінчення року для української економіки й позитивні прогнози на 2021 рік, у січні іноземна валюта має зміцнити свої позиції — з особливою силою вплине на це локдаун. За окремими прогнозами, долар може дістатися позначки аж у 29 гривень за одиницю. Проте очікуване падіння американської валюти на світових ринках може трохи пом'якшити цей процес.

Нагадаємо, за оцінками провідних світових банків у 2021 році очікується падіння курсу долара на світових ринках. Основна причина полягає в поступовому ослабленні привабливості долара після тимчасового сплеску попиту під час початку пандемії коронавірусної інфекції.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні американська валюта в 2020 році, в середньому, буде тримати позначку в 28,85 гривень за одну американську купюру. А ось під кінець року - 29,5 гривень за долар.