Попри те, що обіцянка Зеленського підняти вчителям заробітну плату до 4 тисяч доларів так і залишилась обіцянкою, заробіток працівників освіти все ж збільшили.

З Нового року зарплати працівників освіти в Україні збільшилися на 20%. Про це повідомляють в МОН.

У Міністерстві освіти і науки зазначили, що в держбюджеті на 2021 році відомству передбачено витрат в обсязі 139,5 млрд грн, що на 26,6 млрд грн більше, ніж у 2020 році.

В основному ці закладені кошти мають піти на збільшення заробітної плати з 1 січня 2021 року - на 20% і з 1 грудня 2021 року - на 8,4%.

"Розроблено проєкт постанови Уряду, яким передбачається збільшити зарплати медичним працівникам установ освіти на 20%. З профспілками абсолютно тісний контакт і розуміння поступового збільшення коштів на оплату праці", - зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Популярні новини зараз
Знайшовся рідний брат "горбатого" Запорожця з Японії: як дві краплі води, не відрізниш "Містер Сидр" вбив вже три десятки росіян: вони вирішили добитися фестивалем напою Контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

У міністерстві також відзначили, що із загальної суми витрат на освіту субвенції становлять 103,7 млрд грн, що на 20,1 млрд грн більше, ніж минулого року.

Серед іншого, передбачена нова допомога місцевим бюджетам обсягом 1 млрд грн на заходи, спрямовані на боротьбу з Covid-19 і його наслідками під час навчального процесу в закладах загальної середньої освіти.

Нагадаємо, голова Міносвіти Шкарлет розповів про майбутні зарплати вчителів

Як повідомляв портал Знай.ua, зарплати Міністрів досягли астрономічних сум

Також Знай.ua писав, Шмигаль пояснив, що чекає на школи після карантину