Міністерство освіти і науки України підготувало хороші новини для педагогів: з 2021 року їх оклади зростуть на 20 відсотків.

Про це детальніше розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у ефірі "Українського радіо".

При цьому порівнянні зарплати станом на 1 квітня 2020 року і станом на 1 грудня 2021 року, збільшення склало аж 30 відсотків.

Також у МОН стверджують, що планують також підтримати вчителів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19

"Міністерство освіти і науки підготувало профільний закон щодо підтримки педагогічних і науково-педагогічних працівників у частині хвороби COVID-19. І президент сьогодні готовий внести першочерговий закон (так само, як і для медиків) про соціальні гарантії для педагогічних і науково-педагогічних працівників. На сьогодні ми розіслали всім центральним органам виконавчої влади певні кошти, які забезпечують 20% зростання медиків, які працюють в системі освіти і науки. І з профспілками абсолютно повна співпраці в частині поступового збільшення коштів на оплату праці", — заявив Шкарлет.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Сергій Шкарлет, скріншот відео
Сергій Шкарлет, скріншот відео

Однак виконати постанову, затверджену урядом Володимира Гройсмана щодо трьохетапного підвищення зарплатні педагогам уряд поки не може, але і скасовувати її не планує.

"Дуже дивно, коли в останній день роботи уряду приймається постанова, яка кабальна бюджету. Треба жити в тих реаліях, в яких ми живемо на сьогодні. Тобто це постанова, яка нічим не забезпечена. Ми спілкувалися з асоціаціями міст, з мерами обласних центрів, з мерами маленьких міст. Виконати цю популістичну постанову неможливо ні з центрального бюджету, ні з місцевого. <...> Але, поки не плануємо її скасовувати, враховуючи підтримку президента України в галузі. Ми плануємо у будь-якому випадку крокувати у напрямку реалізації цієї постанови", — прокоментував ситуацію міністр.

Нагадаємо, Україна ризикує залишитися без вчителів, чому педагоги масово відмовляються від школи.

Як повідомляє портал "Знай.uа" Вчителі кинули страждати від болю учня з переламаними ногами - " моя дитина плакала і кричала"

Також "Знай.uа" писав, що в українському садочку розгорівся скажений скандал, мережа не стримує люті: "вдарили дитину і накинулися на матір"