Муніципальна няня є урядовим проектом з підтримки молодих батьків. Держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.

У Міністерстві соцполітики зазначають, що компенсація на няню не замінює інші соціальні виплати на дитину і виплачується окремо за бажанням батьків.

Документи на отримання компенсації необхідно особисто надати за місцем проживання у відділі соцзахисту.

Зазначається, що компенсація послуги "муніципальна няня" надається у разі, коли один або обидва з батьків або опікунів не зайняті і є особами з інвалідністю 1 або 2 групи.

Компенсація не передбачена батькам, які є батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками або отримують грошове забезпечення згідно із законодавством.

Популярні новини зараз

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Показати ще

Відповідно до порядку одержувачами послуги "муніципальна няня "є батьки (усиновителі), опікуни дитини, і кожен одержувач повинен підтвердити свою зайнятість (копія трудової книжки одержувача послуги"муніципальна няня").

Щодо осіб, які належать до зайнятого населення: зазначаємо, що згідно пункту 7) статті 1 Закону України „Про зайнятість населення " (далі – Закон) зайнятість - не заборонена законодавством діяльність осіб, пов'язана із задоволенням їх Особистих і суспільних потреб з метою отримання доходу (заробітної плати) у грошовій або іншій формі.

Нагадаємо, підвищення тарифів на світло в Україні, скільки громадяни платитимуть у 2021 році.

Як повідомляв Знай.uа, міністр Лазебна анонсувала важливі зміни 2021 року, що буде з пакетом малюка і чого чекати людям з інвалідністю.

Також Знай.uа писав, що міністр соцполітики Лазебна поділилася пенсійними планами на 2021 рік, 5-етапне зростання та індексація.