Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко прокоментував можливість подовження січневого локдауну в Україні. На думку представника МОЗ, якщо ситуація розвиватиметься відповідно до розробленої моделі, то у цьому не буде жодної потреба; однак у зв'язку з новизною коронавірусу, не можна виключати й гіршого сценарію.

Про це Ляшко розповів в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Якщо карантинних обмежень будуть дотримуватися, то ми матимемо стабілізацію без зростання чи навіть спад", — пообіцяв головний санітарний лікар.

Як він пояснив, у МОЗ свідомо ставили за мету допустити лише один жорсткий карантин упродовж осінньо-зимового сезону.

Коронавірус в Україні, фото YouTube
Коронавірус в Україні, фото YouTube

Популярні новини зараз
Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив" Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Проте є у Ляшка і застереження щодо прогнозів, які дає МОЗ.

"Це вірус підступний і вірус новий", — зауважує заступник міністра і нагадує приклад Великої Британії, якій довелося різко повернутися до наджорстких обмежень після виявлення нової мутації вірусу.

"Не можемо давати гарантію", — підбив підсумки Віктор Ляшко.

Нагадаємо, ВООЗ дала зрозуміти, що пандемія коронавірусу далеко не остання: "Світ не готовий..."

Раніше повідомляли, у Європі вже починається вакцинація, а Україна чекає на милостиню від Китаю.