Відомий український педіатр, телеведучий і вже вельми популярний блогер Євген Комаровський продовжує посвячувати українців у реальні обставини того, що відбувається у світі та нашій країні під час пандемії covid-19. Так, зокрема, Комаровський поділився думкою стосовно локдауну і нових заборон.

Про це стало відомо завдяки заяві Євгена Комаровського для оного з українських видань у великому інтерв'ю.

Під час інтерв'ю у Євгена Комаровського запитали, причому до локдауну шкарпетки з колготками.

Доктор Євген Комаровський (скріншот You Tube)
Доктор Євген Комаровський (скріншот You Tube)

"Про шкарпетки з колготками я точно знаю - це дуже показовий момент. Місяць тому вам всім сказали, з 8-го числа буде відкрито тільки продовольчі магазини. Ні блін, всій країні 8-го числа знадобилися колготки, презервативи, миючі засоби, пакетики для унітазів і т.д. Всі поперлися, розумієш? Зрозуміло, що це дурь. Ось, що мене пригнічує - ось є в країні ЗМІ, кожен божий день в країні брешуть, крадуть, але країна обговорює, блін, колготки. Адже це ж чистий кайф. Ви вже поставили хрест на тому, що в країні брешуть і крадуть, а бідні люди залишилися без презервативів. Як страшно жити!", - заявив Євген Комаровський.
Також у Комаровського запитали щодо того, який контекст в собі несе локдаун. Виявилося, що будь-який доктор "молиться на локдаун".

"Люди спробували за допомогою локдауну зменшити навантаження на лікувальні установи. Запитай у будь-якого доктора, як ви ставитеся до локдауну. Будь-який доктор скаже - "Я молюся на локдаун". Тому що в той день, коли введено локдаун, в реанімацію приїдуть на 20, а 16 осіб. І ці чотири людини дадуть можливість медсестрі сісти або вийти покурити.", - додав Євген Комаровський.

Варто також нагадати нашим читачам той факт, що в Україні з 8 по 24 січня діють посилені карантинні заходи. Таким чином український Уряд разом з медичною сферою бореться проти поширення коронавірусної інфекції.

Популярні новини зараз
Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще