Президента України Володимира Зеленського просять розширити перелік товарів та послуг, дозволених постановою Кабінету Міністрів України за №1236 від 09 грудня 2020 року.

Відповідне прохання з'явилося на сайті Президента України у розділі Електронні петиції. Автор - Тимощук Оксана Василівна, петицію створено 11 січня і наразі вона зібрала 50 голосів з 25000 необхідних.

Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua
Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua

Українці, зокрема, просять надати дозвіл на обслуговування засобів зв'язку (мобільних телефонів) та продаж аксесуарів необхідних для їх повноцінного функціонування.

"Враховуючи вищевикладене, просимо Президента України через повноваження розширити перелік товарів та послуг дозволених в період карантину відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України за №1236 від 09.12.2020 р., а саме: рекомендувати надати дозвіл на обслуговування засобів зв'язку і продаж аксесуарів необхідних для їх повноцінного функціонування, і також посприяти у виключенні зі списку заборонених КВЕД 2010 клас 95.12.", - йдеться у петиції. Текст петиції

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 4 лютого: повернення Дорофєєвої у "Время и Стекло", нова небезпечна хвороба, ліквідація путіна та подорожчання Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

Автор петиції запевняє, що такий дозвіл не буде мати жодних негативних наслідків щодо розповсюдження гострої респіраторної хвороби Covid-19, оскільки звертання за послугами ремонту та купівля життєво необхідних аксесуарів до них має дуже малу кількість і не буде мати впливу на мобільність людей під час локдауну.

Водночас ці поодинокі випадки будуть мати пряму і невідкладну життєву необхідність, за словами автора.

"Наголошуємо на тому, що підтримавши наше звернення Ви врятуєте життя людей, які будуть мати можливість вчасно викликати невідкладну медичну допомогу, а саме це і є ціллю постанови Кабінету Міністрів України!", - йдеться у петиції. Текст петиції

Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua
Петиція на сайті президента, petition.president.gov.ua

Нагадаємо, безстрашний воїн ЗСУ отримав "бойове хрещення" просто на День Незалежності: "Ціла батарея артилерії...". Він вважає, що це справа для справжніх чоловіків.

Як повідомляв портал "Знай.ua", після Нового року хліб для українців стане "золотим": скільки коштуватиме буханець. Хліб в Україні подорожчає на початку 2021 року

Також "Знай.ua" писав, крилаті піхотинці ЗСУ підкорили небо: в ООС показали дивовижні кадри. Воїни-десантники продовжили виконувати планову програму стрибків з парашутом