Для українських пенсіонерів з'явилися вельми цікаві новини. Отримувачам пенсійних виплат нагадали, скільки людей звертаються до банківських установ для отримання грошей.

Виявилося, що більшість українців надають перевагу просто забирати свої гроші не через пошту, або інші служби, а саме звертатися до банків. Про це стало відомо завдяки повідомленню Пенсійного фонду України в мережі Facebook.

Публікація ПФУ, скріншот: Facebook
Публікація ПФУ, скріншот: Facebook

"станом на 1 січня 2021 року 68,6% українських пенсіонерів отримують пенсійні виплати через банки.", - повідомляють у Пенсійному фонді.

У Пенсійному фонді також заявляли, що з 1 січня 2021 року розмір мінімальної пенсії за віком для безробітних пенсіонерів збільшиться до 2400 грн.

Популярні новини зараз
"Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

У відомстві уточнили, що збільшення продиктовано підвищенням мінімальної заробітної плати до 6000 грн. Для українців, які досягли 65-річного віку зі стажем роботи 35 років у чоловіків і 30 років у жінок, пенсія за віком складе 40% мінімальної заробітної плати.

Варто також нагадати нашим читачам, що в Україні збільшили розміри заробітних плат пенсійних виплат. Громадянам розповіли, як з 1 січня 2021 року зміняться соціальні стандарти.

Так, з 1.01.2021 в Україні мінімальна зарплата зросла на 1000 гривень - від 5000 до 6000 гривень. У погодинному розмірі це - 36,11 грн. У зв'язку з цим зросла і мінімальна пенсія для непрацюючих пенсіонерів старше 65 років, які мають трудовий стаж 30 років для жінок і 35 років для чоловіків. З 1.01.2021 ця сума становить 2400 гривень.

Раніше повідомляли, пенсія 1710, а комуналка - 1995: як українським пенсіонерам вижити в 2021 році.

Як повідомляв Знай.uа, у ПФУ українців попередили, хто може залишитися без частини пенсії: "Припинення перерахування".

Знай.uа писав, мер Клічук показав чернівчанам зарплату, гримить скандал: "Як чотири мінімалки?".