Лідер збірної України з біатлону Юлія Джима взяла срібло в індивідуальній гонці на 7-му етапі Кубка світу - це перша медаль збірної України в сезоні.

Індивідуальні перегони на 15 км на етапі Кубка світу стартували в італійському Антхольці. Юлія Джима прекрасно відпрацювала на рубежах, закривши всі 20 мішеней. Це дозволило їй посісти друге місце.

Зазначимо, що наша Джима стала єдиною спортсменкою з 93, якій вдалося пройти гонку без штрафу.

Юлія Джима, фото з вільних джерел

Джима в фінішному протоколі поступилася тільки австрійці Лізі Хаузер, яка здобула дебютну перемогу в кар'єрі. ​​Хаузер хоч і допустила один промах, але випередила Джиму на 43,7 секунди.