Українці все частіше скаржаться на обслуговування в Державному банку ПриватБанк. Так, клієнти помічають обмежувальні заходи з боку блокування без причин і співробітників.

Так, Українка поскаржилася, що її карту заблокували, коли вона перебувала за кордоном і хотіла перевести гроші на іншу карту. Жінка була обурена тим, що банк за власною ініціативою залишив її без засобів до існування в чужій країні. Відповідний відгук з'явився на сайті Мінфін.

"23 січня, перебуваючи за межами України, хотіла переказати гроші з картки Привату на картку Монобанку. Приватбанк порахував цю операцію підозрілою (не знаю на якій підставі, всі реквізити, пароль, CVV код були введені правильно) і заблокував карту і вхід в Приват24(а значить і право розпоряджатися іншими картами)", - пише жінка.

Клієнтка розповіла, що вона звернулася в чат підтримку і пройшла там верифікацію з повними даними. Однак допомоги їй не надали і тільки запропонували звернутися до відділення, що шокувало її.

"По-перше, питання, навіщо проходити верифікації, якщо варіантів онлайн розблокувати карти немає? По-друге, я не в Україні і очевидно, що звернутися до відділення не можу? Тобто банк залишив мене в чужій країні без засобів до існування і без можливості купити квиток додому, аргументуючи це моєю ж безпекою??? Я хочу відповісти банку, що в більшій небезпеці я ще НЕ КОЛИ себе не відчувала і це не через якихось уявних шахраїв, а через банку, якому я довірила всі кошти. Я знаю, що У інших банків є такі способи, як відеозв'язку, чому не можна використовувати його?",- пише жінка.

Популярні новини зараз
4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Нагадаємо, українці передбачали "початок кінця" Приватбанку.

Як повідомляв Знай.ua, ПриватБанк розриває відносини зі старими клієнтами, день і ти в "чорному списку".

Також Знай.ua писав, що "ПриватБанк" мовчки припиняє обслуговувати українців - немає часу пояснювати.