Сьогодні, 25 січня 2021 року, наймолодшому президенту України Володимиру Зеленському, який вступив на посаду в 41-річному віці, виповнилося 43 роки.

З ранку він поділився фотографією зі спортивного залу, далі підписував важливі договори, а ввечері і зовсім збирався на засідання. А ось раніше святкування глави держави відбувалося по-іншому.

В Інтернеті з'явилося відео, на якому відображено захід на честь Дня народження колишнього президента України Віктора Януковича. Він на відеоматеріалі постав особисто, можна розглянути розкішний ресторан в синьо-жовтих відтінках, багато квітів, чиновників, олігархів та бандитiв. Серед них і покійний мер Харкова - Геннадій Адольфович Кернес.

"7 на годиннику, 43 за паспортом, 30 в душі", — писав Володимир Зеленський в ранковій публікації зі спортзалу.

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Зірка "Ліги сміху" Ярослав Гарварко загинув на фронті захищаючи Україну: комік, який став героєм Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Сьогодні він був присутній на підписанні кредитної угоди між Міністерством фінансів України, АБ "Укргазбанк" та Міжнародною фінансовою корпорацією.

"Сьогоднішнє підписання є не тільки першим реалізованим потужним кроком, що наближає нас до стратегічної мети зі скорочення державної частки в банківському секторі України, а й підтвердженням ефективності впроваджених протягом останніх років українською стороною реформ у цій сфері", — заявив Зеленський під час виступу на церемонії підписання.

Нагадаємо, Зеленський показав потужні м'язи в день народження: "43 за паспортом, 30 в душі"

Як повідомляв "Знай.ua", Мендель зізналася, про який подарунок мріє Зеленський: "Будь-яка сума..."

Знай.ua писав, Кошовий з кварталу зізнався, що спільного у нього з Зеленським: "Краще..."