Сьогодні, 25 січня 2021 року, наймолодшому президенту України Володимиру Зеленському, який вступив на посаду в 41-річному віці, виповнилося 43 роки.

З ранку він поділився фотографією зі спортивного залу, далі підписував важливі договори, а ввечері і зовсім збирався на засідання. А ось раніше святкування глави держави відбувалося по-іншому.

В Інтернеті з'явилося відео, на якому відображено захід на честь Дня народження колишнього президента України Віктора Януковича. Він на відеоматеріалі постав особисто, можна розглянути розкішний ресторан в синьо-жовтих відтінках, багато квітів, чиновників, олігархів та бандитiв. Серед них і покійний мер Харкова - Геннадій Адольфович Кернес.

"7 на годиннику, 43 за паспортом, 30 в душі", — писав Володимир Зеленський в ранковій публікації зі спортзалу.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

Сьогодні він був присутній на підписанні кредитної угоди між Міністерством фінансів України, АБ "Укргазбанк" та Міжнародною фінансовою корпорацією.

"Сьогоднішнє підписання є не тільки першим реалізованим потужним кроком, що наближає нас до стратегічної мети зі скорочення державної частки в банківському секторі України, а й підтвердженням ефективності впроваджених протягом останніх років українською стороною реформ у цій сфері", — заявив Зеленський під час виступу на церемонії підписання.

Нагадаємо, Зеленський показав потужні м'язи в день народження: "43 за паспортом, 30 в душі"

Як повідомляв "Знай.ua", Мендель зізналася, про який подарунок мріє Зеленський: "Будь-яка сума..."

Знай.ua писав, Кошовий з кварталу зізнався, що спільного у нього з Зеленським: "Краще..."