В українській школі дівчинці, чия родина не здала гроші на купівлю електрочайника, заборонили набирати з нього воду. Така ситуація обурила спільноту батьків.

Про це стало відомо з публікації у популярній фейсбук-спільноті "БАТЬКИ SOS".

Про ситуацію стало відомом після того, як одній з груп по розповсюдженню речей був розміщений пост, у якому мама цікавилася, чи нема де роздобути електрочайника і розповіла про ситуацію в школі. Родина знаходиться у фінансовій круті й не може дозволити собі зайві видатки, і тому не стала скидатися на побутовий прилад.

На це звернули увагу інші користувачі соцмережі, обурені несправедливістю і жорстокістю щодо дитини.

"Лубенський район. Школа.

Популярні новини зараз
Вже з заморозками: прогноз погоди на жовтень В Україну масово повертаються з окупованого Криму – громадянам уже оформлюють паспорти Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Це взагалі якесь дніще - якась мама зібрала по 50 грн на чайник і тепер дитина, чиї батьки не здали - не може пити чай. Я не знаю як класний керівник може не дати набрати дитині води з цього чайника - просто не уявляю як таке може відбуватись", — йде мова у публікації.

Українців така ситуація здивувала і обурила.

"Пам'ятаю в моєму класі було 3 учнів, які жили бідно і ми ніколи ні на жодне свято ні жодного разу не могли собі подумати, що можна тих дітей не пригостити чи якось не залучити до заходу.

Наші батьки завжди здавали по кілька гривень більше, щоб покрити кошти трьох, що не здавали. І клас був дружній. І батьки ніколи не сварились. Жах якийсь - води дитині не дати. Класний керівник має єднати клас, а не навпаки. Я б на місці вчителя і школи не дозволила до школи нести чайник взагалі, бо це додатково пожежонебезпечно та й діти можуть попектись.

Б...л чесно мені аж не пособі в якому суспільстві ми живемо. Води не дати дитині. Якби такі всі були під час голодомору, то ніхто б не вижив.

Мені чесно в голову не вкладається", — пише свої думки щодо цієї ситуації одна з користувачок соцмережі.

"Та хіба ж тут справа у чайнику. Мене дивує позиція вчителя! (До речі чайник стоїть на її робочому місці, виходить, що вона за нього відповідає). Як можна не дозволити дитині набрати води? Це що, концтабір?" — пише інша українка.

Нагадаємо, Всеукраїнська школа онлайн перевернула уявлення про навчання: діти підсідають на "ненависні" предмети.

Як повідомляв Знай.uа, Ляшко попередив про нову хворобу в лютому: школи знову можуть закрити.

Знай.uа писав, в Україні хочуть запровадити уроки християнської етики: "Аморальні люди вчать дітей моралі".