Віник - дуже важливий помічник в будь-якому господарстві. Не дивно, що з ним пов'язано стільки прикмет. Багато людей вважають, що якщо правильно поводитися, то можна забезпечити щастя і гармонію в будинку.

Віник з натуральних матеріалів варто регулярно оновлювати - це не тільки приверне позитивну енергію, але і захистить про розмноження бактерій. Старий інвентар не можна викидати у вікно - це погана прикмета. Краще винести його подалі від будинку, щоб ніхто не зміг його використовувати. Не треба віддавати віник сусідам і друзям і у них не беріть їх.

Якщо ви йшли з новим віником і зустріли рибалки, він повинен вас вилаяти, щоб у нього була вдала рибалка. Якщо під час підмітання новим віником він падав, потрібно було загадати бажання, яке в короткий термін повинно було здійснитися. Щоб в будинку водилися гроші, новим віником потрібно замести трохи сміття з вулиці порога будинку.

Якщо після прибирання на підлозі помітили прутик з віника, потрібно чекати гостя. Якщо дитина взяла віник і почала прибирати, це ознака, що скоро до вас навідаються родичі. Після непроханих гостей потрібно підмести і вони більше вас не потурбують. Підмітати після бажаних гостей не можна, тому що таким способом ви помітите їм дорогу.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Ні в якому разі не можна бити віником. Домашні тварини можуть захворіти, діти перестануть рости, а дорослі почнуть худнути. Крім того, бити тварин і дітей жорстоко, протизаконно і ніколи не призводить до гарних наслідків.

Проте, не ставтеся до прикмет занадто серйозно, і особливо не давайте їм псувати ваше життя. Можливо, якщо прикмети дуже часто вас турбують або засмучують, спробуйте поговорити про це з людьми, яким ви довіряєте.

Нагадавши, Незамінний помічник в будинку: прикмети і забобони про віника.

Як повідомляв портал Знай.uа, Ольга Харлан розповіла про забобони спортсменів.

Також "Знай.uа" писав, що Погані прикмети: що трапиться, якщо віддати свої речі іншим людям.