Вища рада правосуддя ініціює запуск пілотного проекту розгляду справ про адміністративні правопорушення з боку штучного інтелекту на базі одного з українських судів першої інстанції.

У ВРП вважають, що таким чином проект дозволить напрацювати практичний матеріал з розгляду найбільш поширених незначних правопорушень з формальним складом. Це надасть можливість до створення уявлення про практику застосування норм права, труднощі в їх судовому тлумаченні, а також про помилки і їх різні заходи подолання. Згодом можна знизити рівень навантаження.

Валдіс Домбровскіс - раніше віце-президент Єврокомісії - заявляв те, що корупція гальмує процес реформ в Україні. Тому він закликав до реформи судової системи і зазначив, що ключові інститути повинні мати можливість виконувати свою роботу без будь-якого втручання і отримати незалежне і сильне керівництво. Вища рада правосуддя вирішила узгодити законопроект розпорядження Кабміну "Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні".

Нагадаємо, ринок майбутнього: Bosch отримав замовлення на автомобільні комп'ютери на мільярди євро

Популярні новини зараз
Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята Головне за 3 червня: штрафи більш ніж на мільйон, весілля колишнього Ані Лорак, мобілізація не для всіх та обстріл 13 міст Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", нейромережа навчили створювати реалістичні фотографії неіснуючих людей. Система була навчена на десятках тисяч фотографій, зроблених в студії Generated Media.

Знай.ua писав, в мережі з'явилася гра, в якій геймери нададуть терапевтичну допомогу штучному інтелекту