Фахівці Пенсійного Фонду України пояснили, чи ввійде навчання в університеті у трудовий стаж.

Відповідне пояснення з'явилося на фейсбук-сторінці "Пенсійного кур'єра". До фахівців звернувся випускник Чернігівського державного педагогічного університету.

"З 1998 по 2003 рік я навчався на стаціонарі в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т. Г. Шевченка і отримав спеціальність вчителя історії. Навчався на бюджетній основі. Чи ввійде навчання в університеті в трудовий стаж?", - запитали фахівців ПФУ.

Трудові книжки, кадр з відео
Трудові книжки, кадр з відео

Згідно з поясненням спеціалістів, період навчання в інституті протягом 1998—2003 років увійде до загального страхового стажу при призначенні пенсії за віком.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Ніколи не пийте зелений чай, якщо сталося це: саме так вкорочують життя більше половини українців Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Адже періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (до 01.01.2004), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.

Фахівці додали, що статтею 56 Закону України "Про пенсійне забезпечення" було передбачено зарахування до стажу часу навчання, зокрема, у вищих навчальних закладах.

Пояснення ПФУ, facebook.com/gazetaPK
Пояснення ПФУ, facebook.com/gazetaPK

Нагадаємо, мінімальна зарплата у країнах ЄС: на скільки українці відстають від Болгарії, Угорщини, Румунії. Cвіжі дані стосовно мінімальних зарплат

Як повідомляв портал "Знай.ua", зросли штрафи за порушення ПДР: за що водіїв каратимуть найбільш суворо. Посилено відповідальності за окремі правопорушення

Також "Знай.ua" писав, що українці вимагають прирівняти гривню до євро: "Жебраки і вимирають". Люди хочуть прирівняти гривню до євро з метою подолання економічної нерівності