Ймовірна дочка президента РФ Володимира Путіна Луїза Розова поспілкувалася з росіянами і відповіла на цікавлять питання в соцмережі Clubhuose.

Про це стало відомо з соціальної мережі Twitter.

Про існування Луїзи рожевої стало відомо після розслідування "проекту", де її охрестили позашлюбною дочкою Володимира Путіна. У ніч на 17 лютого дівчина засвітилася в соціальній мережі Clubhouse, де відповідала на запитання користувачів мережі та журналіста Андрія Захарова, який і був автором гучного "проекту".

"Дочка президента" не дала однозначної відповіді про спорідненість з Путіним, однак і не спростувала цю інформацію. Вона заявила, що "живе своїм життям", захоплюється модою і майже не стежить за політичними подіями в Росії.

Ця розмова стала хітом російськомовного Twitter: користувачі проаналізували слова дівчини і пожартували на сюрреалістичність події.

Популярні новини зараз
Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

В ході розмови з користувачами Clubhouse Луїза Розова обговорила і нинішні протести, висловивши нерозуміння:

"Я вважаю, що людина може налагодити своє життя, створити свій комфорт на своєму місці. Навіщо взагалі це обговорювати, навіщо люди ходять на мітинги? Я розумію, що це право голосу, це нормально, але просто мені здається, що людина може облагородити своє життя, зробити її краще на своєму місці, в своїй області".