Представниця вищих аристократичних кіл Великобританії, племінниця принцеси Діани леді Кітті Спенсер стала амбассадором культового Dolce & Gabbana.

Знаменитий італійський будинок моди Dolce & Gabbana представив свого нового амбасадора - 30-річну британську модель Кітті Спенсер, яка є рідною племінницею принцеси Діани. Вона співпрацює з італійським брендом протягом чотирьох років, знімаючись в кампаніях і беручи участь в шоу.

Кітті Спенсер та Доменіко Дольче, фото Instagram
Кітті Спенсер та Доменіко Дольче, фото Instagram

Відомо, що довгий час визначальним елементом розкішних колекцій італійського будинку моди було захоплення Dolce & Gabbana британською королівською родиною та аристократією. Тому в тому, що знаменитий бренд вибрав племінницю принцеси Діани для ролі амбасадора, немає нічого дивного.

Кітті Спенсер, фото Getty Images
Кітті Спенсер, фото Getty Images

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Наймасованіша атака дронами на столицю: окупанти понад 5 годин кошмарили киян "Шахедами" Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Кітті Спенсер повідомила на своїй сторінці в Instagram, що надзвичайно горда представляти знаменитий бренд. Вона опублікувала кілька фото, і подякувала дизайнером за надану честь та висловила надію на те, що Дольче і Габбана будуть пишається нею.

“Для мене велика честь стати амбассадором Dolce & Gabbana. Доменіко і Стефано звеличують найважливіше в цьому житті: сім’ю, радість, красу, колір, любов. Працюючи з ними, завжди отримуєш новий досвід, можливість краще дізнатися італійську культуру, мистецтво, ремесло, стиль життя. Одягаючи створений ними одяг, я відчуваю їх пристрасть як дизайнерів і в той же час відчуваю себе кращою версією себе”, – написалаледі Спенсер.

Кітті Спенсер, фото Instagram
Кітті Спенсер, фото Instagram

Кітті Спенсер, фото Instagram
Кітті Спенсер, фото Instagram

Сама Кітті є давньою прихильницею Dolce & Gabbana. З 2017 року вона почала співпрацю з культовим італійським брендом, вперше з’явившись на подіумі. Надалі вона брала участь в численних рекламних кампаніях бренду.

фото Getty Images, фото Instagram
Кітті Спенсер, фото Getty Images