Які іспити мають здавати вступники до магістратури і як успішно пройти реєстрацію. Про це розповіли в Українському центрі оцінювання якості освіти.

У 2021 році реєстрація вступників для здобуття ступеня вищої освіти магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) триватиме з 11 травня до 3 червня.

Першим кроком реєстрації є створення запиту на формування екзаменаційного листка. Це здійснюється за допомогою спеціального сервісу, розміщеного в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Про доступ до сервісу ЄДЕБО та особливості його роботи, можна дізнатися в ДП "Інфоресурс".

Другим кроком реєстрації є формування екзаменаційного листката, яке здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

Популярні новини зараз
Король Чарльз III вирішив відзначати Різдво по новому: Меган Маркл та принц Гаррі вже відмовилися День Прокла 3 грудня: витирайтеся виворотом білизни, нікуди не їдьте і моліться, традиції та заборони суботи 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

❗️❗️❗️ У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Нагадаємо, в Україні обговорюють можливість запровадження нової навчальної системи

Як повідомляв портал Знай.ua, батьки просять скасувати обов'язкову повну середню освіту

Також Знай.ua писав, яких змін очікувати школярам, вчителям і батькам у новому 2021 році