Які іспити мають здавати вступники до магістратури і як успішно пройти реєстрацію. Про це розповіли в Українському центрі оцінювання якості освіти.

У 2021 році реєстрація вступників для здобуття ступеня вищої освіти магістра на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) триватиме з 11 травня до 3 червня.

Першим кроком реєстрації є створення запиту на формування екзаменаційного листка. Це здійснюється за допомогою спеціального сервісу, розміщеного в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). Про доступ до сервісу ЄДЕБО та особливості його роботи, можна дізнатися в ДП "Інфоресурс".

Другим кроком реєстрації є формування екзаменаційного листката, яке здійснюються за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом.

Популярні новини зараз

Ані Лорак показала себе на заздрість Мурату: апетитні "бомбочки" під піджаком

Осінній призов до ЗСУ 2021: що потрібно знати молодим українцям, яких на рік заберуть з родини

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

2. Надішліть на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів.

❗️❗️❗️ У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Нагадаємо, в Україні обговорюють можливість запровадження нової навчальної системи

Як повідомляв портал Знай.ua, батьки просять скасувати обов'язкову повну середню освіту

Також Знай.ua писав, яких змін очікувати школярам, вчителям і батькам у новому 2021 році