Українське село дає про себе знати. На думку жителів сільської місцевості, прийшов час заявити про свої права на те, що їм необхідно.

Так, до президента Володимира Зеленського звернулися з проханням скасувати податок на транспортування газу в сільській місцевості, адже місцеві жителі свого часу платили за це зі своєї кишені.

Про це стало відомо завдяки новій петиції на офіційному порталі Президента України president.gov.ua у розділі для петицій.

Петиція Романа Лящука, скріншот: president.gov.ua
Петиція Романа Лящука, скріншот: president.gov.ua

"Сільське населення в період прокладки газу, купувало всі матеріали за свої кошти, а також центральну газову магістраль прокладено через приватну територію осіб, виходячи з цього - особи у яких проходить центральна магістраль через приватну територію не повинні платити кошти за транспортування газу. Навпаки держава повинна враховувати це і надавати пільги цим особам.", - вимагає автор петиції Роман Лящук.

Популярні новини зараз
Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди" Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Газова труба, кадр з відео
Газова труба, кадр з відео

До слова, у петиції поки що всього кілька десятків підписів. Для офіційного розгляду главою держави, згідно з правилами, вона повинна зібрати понад 25 тисяч підписів.

Також варто нагадати нашим читачам, що нещодавно українці зверталися до президента Зеленського з вимогою налагодити роботу державних органів з охорони праці, щоб вони не вимагали профмедогляду тих співробітників, які за законом і не повинні їх проходити.

Раніше повідомляли, Садовий змусить депутатів відкрити роти на весь Львів.

Як повідомляв Знай.uа, українці скаржаться, що нічим платити за послуги ЖКГ: "Людина де живе? На дереві, в ямі?".

Знай.uа писав, українці вимагають знизити "шалену" вартість медоглядів: "Де такі гроші взяти?".