Пандемія коронавірусу триває, але інші хвороби ніхто не відміняв і вони нікуди не зникли. Українцям окрім вакцин і тестів необхідні послуги сімейного лікаря. Однак ми знаємо, що для прийому громадянам необхідна декларація.

За словами однієї з українок, місць для підписання цих декларацій зараз дуже мало і люди знаходяться в положенні "заручників" через дефіцит послуг.

Про це стало відомо завдяки новій петиції на сайті Президента України president.gov.ua.

Лікарі, скріншот із відео
Лікарі, скріншот із відео

Варто зазначити, що автором даної петиції виступила громадянка Тетяна Лисиця.

Популярні новини зараз
Спалахи можуть відчути навіть не метеозалежні: календар магнітних бур у квітні Головне за 25 березня: у Тищенка з'явився фанат, Тіна Кароль збентежила Зеленську, а Україна переходить на літній час Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються "У нього загострюється...": диктатор путін мутує через препарати, двійники більше не допоможуть
Показати ще

"День добрий! Моя петиція полягає в тому, щоб збільшити місця для підписання декларацій з громадянами! В даний час більшість лікарів набрали свій ліміт, і не можуть більше підписувати декларацій!

Зате я, як громадянка України, якій не завжди, але іноді потрібно проходити медичне обстеження, не можу звернутися в амбулаторію для медичного обстеження, а також консультації (відмова від цих заходів з боку персоналу установ), тому, що моя попередня декларація виявилася недійсною (лікар змінив роботу).

Я заручник ситуації, а лікарів з якими можна було б підписати декларацію немає!!!", - пише Тетяна Лисиця.

Петиція Тетяни Лиси, скріншот: president.gov.ua
Петиція Тетяни Лиси, скріншот: president.gov.ua

Варто також зазначити той факт, що поки петиція Тетяни Лисиці зібрала всього кілька підписів, а для того, щоб глава держави надав офіційну відповідь вона повинна зібрати 25 тисяч підписів.

Раніше повідомляли, лікаря з Тернопільщини нагородили посмертно, дружина оплакує найріднішого: "Ірочка, це все...".

Як повідомляв Знай.uа, коронавірус паралізував буковинські лікарні: "Тільки одне місце".

Знай.uа писав, львівські хірурги дарують нові серця і "воскрешають" навіть самих безнадійних.