Пандемія коронавірусу триває, але інші хвороби ніхто не відміняв і вони нікуди не зникли. Українцям окрім вакцин і тестів необхідні послуги сімейного лікаря. Однак ми знаємо, що для прийому громадянам необхідна декларація.

За словами однієї з українок, місць для підписання цих декларацій зараз дуже мало і люди знаходяться в положенні "заручників" через дефіцит послуг.

Про це стало відомо завдяки новій петиції на сайті Президента України president.gov.ua.

Лікарі, скріншот із відео
Лікарі, скріншот із відео

Варто зазначити, що автором даної петиції виступила громадянка Тетяна Лисиця.

Популярні новини зараз
Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу У YASNO зробили термінову заяву щодо лічильників: що потрібно зробити споживачам Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою
Показати ще

"День добрий! Моя петиція полягає в тому, щоб збільшити місця для підписання декларацій з громадянами! В даний час більшість лікарів набрали свій ліміт, і не можуть більше підписувати декларацій!

Зате я, як громадянка України, якій не завжди, але іноді потрібно проходити медичне обстеження, не можу звернутися в амбулаторію для медичного обстеження, а також консультації (відмова від цих заходів з боку персоналу установ), тому, що моя попередня декларація виявилася недійсною (лікар змінив роботу).

Я заручник ситуації, а лікарів з якими можна було б підписати декларацію немає!!!", - пише Тетяна Лисиця.

Петиція Тетяни Лиси, скріншот: president.gov.ua
Петиція Тетяни Лиси, скріншот: president.gov.ua

Варто також зазначити той факт, що поки петиція Тетяни Лисиці зібрала всього кілька підписів, а для того, щоб глава держави надав офіційну відповідь вона повинна зібрати 25 тисяч підписів.

Раніше повідомляли, лікаря з Тернопільщини нагородили посмертно, дружина оплакує найріднішого: "Ірочка, це все...".

Як повідомляв Знай.uа, коронавірус паралізував буковинські лікарні: "Тільки одне місце".

Знай.uа писав, львівські хірурги дарують нові серця і "воскрешають" навіть самих безнадійних.