У Краснотур'їнську Свердловської області (Росія) Дмитро Курдюков залишився без допомоги лікарів після видалення шлунку. 33-річного чоловіка відправили додому після операції і не приймають назад до лікарні.

Про це повідомила журналістка Наталія Калініна на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Курдюков знаходиться вдома вже два місяці. У його тулуб встановлені трубки, "з яких постійно щось ллється". За ним доглядає дружина Тетяна. Вдома в організмі чоловіка почався процес гниття живцем, в кімнаті стоїть сильний запах.

"Медичного спостереження за таким пацієнтом немає. Іноді дивиться хірург – за гроші. Спеціального харчування немає. У нашій лікарні оформили хлопцю інвалідність – 2 група. Таня каже, що в програмі індивідуальної реабілітації нічого, крім якихось серветок і дитячого крему, не прописано. Можна сказати, що допомоги ніякої немає. З усім цим жахом Таня намагається впоратися сама – у звичайній квартирі, не обладнаній під реабілітацію таких складних пацієнтів. З трьома маленькими дітьми на руках", - написала Калініна.

Журналістка розповіла, що у Дмитра є двоє синів і маленька донька.

"На фото – всі сьогоднішні трубки. І остання виписка з Тюмені", - пояснила вона.

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще
скріншот

скріншот

документи

документи

Нагадаємо, лікарі зробили кесарів розтин чоловіку з серцевим нападом: "Мої геніталії ніхто не помітив?"

Як повідомляв портал Знай.uа, молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: малюк ніколи не поцілує маму.

Також портал Знай.uа писав, що дівчина помила голову шампунем і оглухла, а лікарі навіть не намагаються їй допомогти.