У Краснотур'їнську Свердловської області (Росія) Дмитро Курдюков залишився без допомоги лікарів після видалення шлунку. 33-річного чоловіка відправили додому після операції і не приймають назад до лікарні.

Про це повідомила журналістка Наталія Калініна на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Курдюков знаходиться вдома вже два місяці. У його тулуб встановлені трубки, "з яких постійно щось ллється". За ним доглядає дружина Тетяна. Вдома в організмі чоловіка почався процес гниття живцем, в кімнаті стоїть сильний запах.

"Медичного спостереження за таким пацієнтом немає. Іноді дивиться хірург – за гроші. Спеціального харчування немає. У нашій лікарні оформили хлопцю інвалідність – 2 група. Таня каже, що в програмі індивідуальної реабілітації нічого, крім якихось серветок і дитячого крему, не прописано. Можна сказати, що допомоги ніякої немає. З усім цим жахом Таня намагається впоратися сама – у звичайній квартирі, не обладнаній під реабілітацію таких складних пацієнтів. З трьома маленькими дітьми на руках", - написала Калініна.

Журналістка розповіла, що у Дмитра є двоє синів і маленька донька.

"На фото – всі сьогоднішні трубки. І остання виписка з Тюмені", - пояснила вона.

Популярні новини зараз
Ринок свинини лихоманить: попит росте, ціни сягають нових висот 25 вересня з очей ікони Пресвятої Богородиці Боянської потекла сльоза: сильна молитва Діві Марії про захист Головне за ніч, 25 вересня: ДТП Андрія Бєднякова, тортури захисників "Азовсталі", нові пенсії та Нікітіна без Олени Кравець Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт"
Показати ще
скріншот

скріншот

документи

документи

Нагадаємо, лікарі зробили кесарів розтин чоловіку з серцевим нападом: "Мої геніталії ніхто не помітив?"

Як повідомляв портал Знай.uа, молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: малюк ніколи не поцілує маму.

Також портал Знай.uа писав, що дівчина помила голову шампунем і оглухла, а лікарі навіть не намагаються їй допомогти.