Українці вимагають захистити права законних спадкоємців від шахрайства третіх осіб.

Відповідна петиція до президента Володимира Зеленського була розміщена на відповідному розділі офіційного інтернет-представництва глави держави.

Як зазначила авторка документа, зловмисники часто оформлюють документи так, щоб забрати майно в інших осіб, особливо від цього страждають літні люди.

"Зараз діє дуже багато шахрайських схем, особливо до людей похилого віку, тому іноді довести наприклад ст.190 ККУ (або інші статті в цьому напрямку) родичам у суді не завжди вистачає сил, життя, здоров’я, нервів, а особливо доказів. Тому за допомогою «чорних» нотаріусів, які самі допомагають за певну винагороду, скласти спадковий договір чи будь-який інший нотаріальний документ сусідам, шахраям тощо на їхню користь. Тоді як, сусіди, шахраї або інші, можуть придбати право на рухоме чи нерухоме майно шляхом обману чи зловживання довірою, особливо уражені у цьому випадку люди похилого віку.

Захистити усе рухоме та нерухоме майно на користь родичів (померлого, безвісти зниклого чи на тривалий час виїхавшого за кордон громадянина, тощо) та якщо вони самі бажають відмовитись від спадщини, то лише за їх нотаріально засвідченою письмовою згодою, про відмову від такого", — пропонує Ганна Череднікова.

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

Скріншот петиції
Скріншот петиції

Наразі ідею українки підтримало 18 осіб — усього під петицією має розписатися не менше 25 тисяч осіб, аби її було передано на розгляд президента.

Раніше ми повідомляли, учням спростили перебування в школі, менше "домашки" і скасування чергування.

Як повідомляв "Знай.uа", Олена Зеленська терміново звернулася до українців, часу залишилося мало.