Про працівника ТЦК, який залишив повістку в дверях військовозобов'язаному, розповідається майже в усіх новинах. У разі, якщо вам залишили повістку про виклик до військкомату в дверях, це не означає, що ви автоматично повинні йти до військкомату.

Юридично цей спосіб повідомлення не має сили. Адвокат Ростислав Кравець роз'яснив, що в Україні повістка вважається врученою лише у випадку, якщо ви її отримали особисто й підписалися про отримання.

Важливо зазначити, що вручення повістки про виклик до військкомату не означає автоматичне направлення людини на фронт.

Військові, фото: ЗСУ
Військові, фото: ЗСУ

У багатьох випадках військовозобов'язаних викликають до військкомату для уточнення особистих даних або надання необхідної інформації. Це може бути пов'язано з оновленням бази даних або уточненням документів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще

Такі виклики є стандартною процедурою і не обов'язково означають призов до призовної дільниці.

Тому, якщо вам просто залишили повістку в дверях (навіть з фотодоказом), ви можете ігнорувати її.

"Якщо людина прийшла додому й побачила повістку в дверях, то на неї можна взагалі не реагувати. Вона не має юридичної сили", — пояснив Кравець.

призов до армії
призов до армії

У разі сумнівних ситуацій щодо повістки, залишеної в дверях, краще звернутися за консультацією до юриста. В Україні продовжено воєнний стан та загальну мобілізацію до 14 травня 2024 року.

Тож військовозобов'язані чоловіки можуть отримувати повістки та бути призваними до лав ЗСУ для захисту країни.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua розмір штрафу за неявку до ТЦК, і як про нього дізнатися: відомий адвокат дав чітку відповідь

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, кого в армію точно не заберуть: назвали вразливу категорію