Незвичайне для цієї пори року тепло, що охопило Україну наприкінці березня та на початку квітня, не є поодиноким явищем.

Згідно з поясненням метеоролога і кандидата географічних наук Ігоря Кібальчича, ми стали свідками чергової хвилі аномально високих температур, що прийшла з районів Північної Африки. На жаль, за його прогнозами, такі теплові аномалії в найближчому майбутньому будуть все інтенсивнішими і продовжуватимуться довше...

Спека в Україні. Фото: скрін youtube
Спека в Україні. Фото: скрін youtube

Причиною є глобальне потепління, наслідки якого вже відчутні в усьому світі. Особливо яскраво прояви цього процесу помітні в холодну пору року та посеред літа, коли спекотне повітря із пекучих пустель Африки та Близького Сходу все частіше проривається у помірні широти, охоплюючи території Європи та України.

На думку фахівця, такі ситуації спостерігатимуться все інтенсивніше через стрімку зміну клімату в цих регіонах.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Літо, спека. Фото: скрін youtube
Літо, спека. Фото: скрін youtube

Переміщення пилу з Північної Африки до Європи стало чимось звичайним, адже демонструє лише "динаміку та рухливість" атмосферних процесів на нашій планеті.

Тому людству вкрай важливо вживати заходів щодо стримування цих негативних тенденцій.

Нагадаємо, Землю накриє Ретроградний Меркурій: на які проблеми чекати з 1 квітня

Як повідомляв "Знай.uа", на Україну йде справжня пилова буря та аномальне тепло: прогноз погоди на тиждень

Знай.ua писав, банкір спрогнозував, що буде з курсом долара у квітні: до чого готуватися