Навесні 2022 року російські війська, "подолавши місяці завзятих битв", а точніше сказати, стерши місто та його мешканців з лиця України, захопили Маріуполь та його околиці. Окупанти швидко перетворили зруйноване місто на свою військову базу.

Нещодавно стало відомо, що окупанти почали розповсюджувати квитанції за комунальні платежі до зруйнованих будинків Маріуполя.

Маріуполь. Фото: Telegram
Маріуполь. Фото: Telegram

Маріупольська міська рада повідомила про це в Telegram:

"Жителі окупованого міста отримують квитанції за комунальні послуги, яких немає. Більше того, їх принесли навіть до зруйнованих квартир, де ніхто не живе."

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Мало того, що окупанти продають, або, за недавньою інформацією з мережі, віддають задарма квартири, які колись належали українцям, то тепер ще й виставляють фантомні рахунки.

Міська рада звертає увагу на будинок на вулиці Троїцькій, де квартири знаходяться в аварійному стані, без опалення та навіть без батарей. Проте рахунок за опалення російські окупанти принесли. Куди платити?

Окупанти Маріуполя приносять платіжки за комуналку / фото: Telegram
Окупанти Маріуполя приносять платіжки за комуналку / фото: Telegram

"Окупанти не дбають про відновлення внутрішніх мереж будинків, але не соромляться виставляти квитанції за комунальні послуги. Їх єдина мета – збагатитися за рахунок маріупольців", – наголосили у міській раді.

Цей сумний епізод лише вкотре показує безжальну поведінку окупантів, які не лише руйнують місто, а й намагаються забезпечити собі прибуток за рахунок місцевих жителів, ігноруючи їхні потреби та страждання.