Незабаром до реєстру військовозобов'язаних "Оберіг" приєднається Пенсійний фонд, і це додасть ще більше інформації про потенційних новобранців до армії. Всю цю новину підтвердила заступник міністра оборони України Катерина Чорногоренко.

За її словами, це стане великим проривом, оскільки тепер ми зможемо отримати повну картину про людину, включаючи її трудову та професійну історію.

Українська армія на Донбасі
Українська армія на Донбасі

Це допоможе робити мобілізацію та набір на службу до армії більш ефективними.

"Як це буде виглядати? По суті, це дуже схоже буде на єдиний державний портал електронних послуг "Дія", людина може уточнити по собі інформацію, актуалізувати інформацію та зрозуміти, які ж дані знаходяться по ньому або по ній у реєстрі "Оберіг", – розповіла Чорногоренко.

Популярні новини зараз
Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Не лише електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня Хутчіш до магазину! В Україні неочікувано "обвалился" ціни на популярні фрукти
Показати ще

Міністерство оборони вже успішно інтегрувало у систему "Оберіг" шість ключових сервісів, включаючи Державну податкову службу, Міністерство юстиції для доступу до державного реєстру актів цивільного стану, а також Державну судову адміністрацію та Державну прикордонну службу.

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)

Тепер до цієї системи приєднається Пенсійний фонд, що надасть ще більше даних для аналізу.

По суті, це буде виглядати як єдиний портал, де можна дізнатися всю інформацію про людину, її трудову та професійну історію, а також її участь у військових діях. Це значно полегшить процес рекрутингу та мобілізації.

Нагадаємо, Зеленський заступився за ТЦК: "Слід сприймати критично"

Раніше ми писали про те, що ТЦК посилено шукатимуть ухилістів: на кого чекають великі перевірки