Іван Гаврилюк, заступник міністра оборони України, нещодавно оголосив про майбутні зміни у процесі перевірки придатності до служби.

Він виступив з цією інформацією під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад, де повідомив, що вже через місяць в Україні розпочнеться процедура виклику на медичну комісію в ТЦК для тих осіб, які раніше були визначені як обмежено придатні до військової служби.

ВЛК, скріншот: YouTube
ВЛК, скріншот: YouTube

За інформацією, наданою Іваном Гаврилюком, з травня планується проведення перевірок для підтвердження придатності до військової служби для певної категорії громадян.

Ці дії є частиною більшого плану міністерства, що має на меті покращити способи оцінки, чи готові люди служити в армії. У цьому процесі також переглядають 402-й наказ, який встановлює правила для такої оцінки.

Популярні новини зараз
Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська
Показати ще

Заступник міністра зазначив, що ці заходи допоможуть уточнити поточний стан здоров'я відповідних осіб та визначити їхню реальну спроможність брати участь у військових діях або інших формах служби. Це важливо для забезпечення ефективного розподілу ресурсів і підтримки військової готовності країни.

ВЛК, скріншот: YouTube
ВЛК, скріншот: YouTube

Процедура переоцінки буде проводитися таким чином, щоб гарантувати об'єктивність і справедливість. Це дозволить кожній особі, яка бере участь у цьому процесі, належним чином зрозуміти свої можливості і права.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua обмежено придатних можуть відправити на фронт: долю вирішить ВЛК

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня