Кирило Сазонов, військовий експерт, виступив у телепрограмі "Ранок.LIVE" з думкою щодо пріоритетів у бронюванні від мобілізації під час воєнного стану. За його словами, під час війни країні найбільше потрібні люди, які працюють у дуже важливих галузях, наприклад, у військовій сфері та енергетиці.

Якщо ці галузі працюють стабільно, це допомагає забезпечити безпеку країни та добробут її населення. Сазонов акцентував на тому, що підтримка армії, забезпечення стабільного зв'язку та енергопостачання є набагато важливішими в нинішній кризовій ситуації, ніж культурні аспекти життя, такі як музика та фільми.

Бронь для айтишників. Фото: Youtube
Бронь для айтишників. Фото: Youtube

Він не заперечує значення культури для суспільства, але зауважує, що в умовах мобілізації потрібно зосередитися на тих, хто може забезпечити найнагальніші потреби країни.

Останнім часом Міністерство культури України зазнало критики через деякі свої рішення, зокрема через включення пересувного цирку до списку організацій, які вважаються надзвичайно важливими для підтримки повсякденного життя населення у час мобілізації.

Популярні новини зараз
На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

ДТЕК навчає енергетиків за допомогою інноваційних тренажерів
ДТЕК навчає енергетиків за допомогою інноваційних тренажерів

Це викликало обурення серед українців, які вважають такі рішення недоречними в часи війни. Відповідаючи на критику, Ростислав Карандєєв, виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики, заявив, що це свідчить про неповагу до професіоналізму та значення культурних працівників, яких часто недооцінюють у їх вкладі до суспільного розвитку.

Це обговорення показує, наскільки складно одночасно забезпечувати національну безпеку і тримати країну стабільною, зберігаючи її культурну різноманітність.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, змусять пройти кожного: на чоловіків чекає хвиля медкомісій

Також, Знай.ua писав про торкнеться всіх чоловіків: скільки часу дасть ТЦК