Катерина Поліщук, відома як "Пташка", українська парамедикиня-доброволець і захисниця "Азовсталі", відверто розповіла про зіткнення з критикою щодо своєї зовнішності в соціальних мережах.

Вона зазначила, що попри створений суспільством ідеал, вона не збирається підлаштовуватися під чужі очікування. У своєму емоційному пості в Instagram Катерина відповіла на хейт, наголосивши, що важливіше бути справжнім собою, а не відповідати стереотипам.

"Пташка" Катерина Поліщук, фото: Юрій Мисягін
"Пташка" Катерина Поліщук, фото: Юрій Мисягін

Незважаючи на підтримку лише від найближчих родичів та кількох друзів, вона продовжує жити своїм життям і не збирається виправдовувати чиїсь очікування.

У своєму дописі захисниця "Пташка" виразила бажання залишитись у Донбасі, під землею, зазначивши, що за останні півтора року вона зазнала більше критики, ніж за весь попередній час свого життя.

Популярні новини зараз
Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Резерв+ отримав важливе оновлення Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Катерина Поліщук "Пташка". Фото: Youtube
Катерина Поліщук "Пташка". Фото: Youtube

Вона висловила нерозуміння причин такого ставлення людей і зазначила, що війна для багатьох вже закінчилася або навіть не починалася, в той час як для неї вона триває.

"Пташка" також вибачилася перед усіма, хто її підтримував, але заявила, що не бачить сенсу повертатися, згадавши про свою матір як єдину, кому вона по-справжньому потрібна.

Раніше ми писали про те, що "Пташка" Катя Поліщук розповіла про шокуючий випадок у потязі: "Навіть мама про таке не запитувала"

Крім того, Знай.ua повідомляв,"Пташка" перевершила Хливнюка, потужно заспівавши в центрі Києва: "Жінка-легенда"