Компаніям необхідно уважно стежити за термінами бронювання своїх працівників та своєчасно оновлювати їх дані, щоб уникнути несподіваної мобілізації.

Олександр Федієнко, народний депутат, сказав про це під час обговорення на засіданні підкомітету з питань безпеки.

За його словами, проблеми з мобілізацією працівників часто бувають тому, що керівники компаній затримуються з оновленням інформації або не встигають своєчасно перебронювати своїх працівників.

Командування ЗСУ, фото: Facebook
Командування ЗСУ, фото: Facebook

Потрібно знати, що керівники можуть оновлювати дані військовозобов'язаних працівників без участі самих працівників. Постанова Кабінету Міністрів №76 роз'яснює, як це робити та які правила бронювання. Але зараз ведуться обговорення можливих змін цієї ухвали.

Популярні новини зараз
Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла
Показати ще

Федієнко зазначив, що процес обробки документів займає багато часу і наголосив, що дуже важливо надсилати точну інформацію до ТЦК.

Якщо дані будуть неправильними, можуть відмовити у бронюванні. Він також зазначив, що у процесі мобілізації компаніям потрібно бути дуже уважними та відповідальними.

Олександр Федієнко - скріншот
Олександр Федієнко - скріншот

Важливо стежити за датами бронювання. Якщо не вчасно продовжити бронювання, працівник може отримати повістку, навіть якщо до бази даних внесено зміни. Міністерство економіки вже працює над тим, щоби збільшити терміни бронювання через нові правила мобілізації.

Нагадаємо, жінок у ЗСУ буде ще більше: але штурмувати посадки ніхто не відправить

Вам буде цікаво дізнатися українці ломляться у ТЦК перед ухваленням нового закону про мобілізацію: але добровольцями "майже не пахне"