Україна має проблеми з електроенергією, станції зазнають пошкоджень, існує загроза відключення електрики та можлива небезпека для країни. Російські атаки призвели до втрати важливих об'єктів, таких як тепло-, гідро- та сонячні електростанції.

Із розбудовою об'єктів енергетики наразі важко, бо нестача ресурсів та постійні загрози з боку ворога ускладнюють ситуацію. Експерти попереджають про можливий дефіцит електроенергії, особливо в літні місяці.

Київ без світла, Kiev.sq
Київ без світла, Kiev.sq

Ситуація з енергозабезпеченням в Україні наразі є критичною. Напади росії на енергетичні об'єкти, такі як теплоелектростанції та гідроелектростанції, призвели до серйозних втрат у потужностях генерації електроенергії.

Це створює загрозу регулярних відключень електропостачання вже в цьому літньо-осінньому періоді та під час найближчої зими. Експерти попереджають, що відновлення втрачених потужностей може бути довготривалим та надзвичайно складним процесом.

Популярні новини зараз
Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни
Показати ще

Втрати об'єктів енергетики зумовлені не лише фізичними руйнуваннями, а й загрозою подальших нападів. Це ускладнює роботу з відновлення та забезпечення безпеки цих об'єктів.

Енергетика // Getty Images
Енергетика // Getty Images

З огляду на цю ситуацію, виникає потреба у негайних заходах для забезпечення стабільного енергопостачання країни. Уряд має шукати ефективні рішення, які б дозволили запобігти серйозним перебоям у постачанні електроенергії, в тому числі можливе підвищення тарифів на світло.

Нагадаємо, відключення електроенергії: українцям нагадали, що може бути набагато гірше

Вам буде цікаво дізнатися українцям дали шанс позбавитися боргів за комуналку: далі може стати гірше