З 1 червня в Україні розпочався посилений епідемічний нагляд за холерою, яка є особливою загрозою під час літнього сезону, повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Викликана бактерією Vibrio cholerae О1 або О139, холера передається через забруднену воду та їжу і може призвести до небезпечного зневоднення організму та навіть смерті без належного лікування.

Кишкова інфекція, https://www.youtube.com/watch?v=dExpiz8VW5s
Кишкова інфекція, https://www.youtube.com/watch?v=dExpiz8VW5s

Міністерство охорони здоров'я підкреслює важливість посиленого епідемічного нагляду за холерою з 1 червня по 1 жовтня. Фахівці ретельно моніторять якість води у водоймах та стічних водах, а також проводять дослідження їжі для виявлення можливих джерел зараження. Однак, важливо також враховувати особисті заходи безпеки, щоб захистити себе та свою родину від інфекції.

Нагадаємо, як уникнути захворювання:

Популярні новини зараз
Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще
  • Уникайте купання та покупок у забруднених водоймах. Водойми з підозрою на забруднення можуть бути ризикованими місцями для контакту з інфекцією.
  • Дотримуйтесь особистої гігієни. Регулярно мийте руки перед їжею та після відвідування громадських місць, щоб уникнути передачі інфекції.
  • Вживайте чисту воду. Кип'ятіть воду перед вживанням, особливо якщо її джерело сумнівне.
  • Мийте овочі та фрукти. Перед вживанням обов'язково мийте овочі та фрукти, щоб видалити можливі бактерії.
  • Ретельно готуйте їжу. Відповідна термічна обробка їжі може знищити бактерії та запобігти зараженню.

Пам'ятайте, що при своєчасному лікуванні холера закінчується одужанням.

Нагадаємо, Києвом шириться загадкова інфекція: діти хворіють першими

Раніше ми розповідали, Діти українців у небезпеці і лікар просто кричить про це: "Це як із нежитем ходити до отоларинголога"

Також, Літній COVID-19: як медики оцінюють шанси на нову хвилю