Міністерство ветеранів України перезапустило свій бренд "Створено Захисниками", аби допомогти ветеранам просувати свою продукцію. Відтепер умови участі стали набагато простішими, документація оновлена, а процес участі удосконалений.

На даний момент до проєкту вже приєднався 31 підприємець. Розповідаємо, як це зробити тим ветеранам та ветеранкам, які мають власну справу і прагнуть розвитку.

Військовослужбовці. Фото: скрін youtube
Військовослужбовці. Фото: скрін youtube

Щоб мати право використовувати бренд “Створено Захисниками”, необхідно зібрати наступні документи:

 • Паспорт та посвідчення відповідного статусу заявника: Це може бути посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни або іншого підтвердженого статусу ветерана.
 • Ідентифікаційний код або паспорт (для тих, хто відмовився від ІПН).
 • Фото, перелік продукції, де буде розміщено зображення, та короткий опис діяльності: Це допоможе Мінветеранів зрозуміти, як ви плануєте використовувати бренд.
 • Установчий документ (для юридичних осіб): Це можуть бути статут або інший документ, що підтверджує реєстрацію підприємства.
 • Документ, що підтверджує повноваження заявника діяти від імені юридичної особи (за потреби).
 • Документ, що підтверджує загальну кількість найманих працівників, зокрема ветеранів.
 • Реєстраційний номер облікової картки платника податків ветеранів.
 • Довідка ОК-5: Цей документ підтверджує трудову діяльність і соціальне страхування.

Після того, як всі необхідні документи зібрані, залишаються ще кілька кроків для завершення процесу:

Популярні новини зараз
Час збирати валізи і повертатись: серед поляків зростає невдоволення через підтримку українських біженців Мізерні пенсії стануть ще меншими: у кого ПФУ може забрати частину виплат "Укрзалізниця" змінила серйозне правило – потрібно знати про це заздалегідь Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще
 1. Заповнити заяву про укладення ліцензійного договору про використання графічного зображення “Створено Захисниками”.
 2. Надіслати документи на електронну адресу: stvoreno@mva.gov.ua та копію на e-mail: control@mva.gov.ua. Також можна надіслати документи на фізичну адресу Міністерства: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001.
 3. Зачекати 15 робочих днів з моменту подання документів на відповідь з боку Мінветеранів щодо розгляду та подальшого укладання договору.

Використання цього бренду може допомогти вам залучити більше клієнтів, підвищити впізнаваність вашого бізнесу та сприяти його розвитку.

Нагадаємо, Як військовому перерахувати заслужену пенсію: порядок надання виплат

Раніше ми розповідали, що Військовим нагадали про важливу пільгу

Також, Українцям пропонують роботу з зарплатнею до 80 тисяч: броня від мобілізації на додачу