Повідомлення про процес прийому на військову службу за контрактом у Збройних Силах України включає детальні критерії та вимоги, які потенційні кандидати мають відповідати. Це важливий етап формування ефективного та професійного військового складу, що забезпечує обороноздатність країни.

ЗСУ враховують різні рівні освіти, починаючи від базової загальної середньої освіти та закінчуючи вищою чи професійно-технічною освітою. Це важливо задля забезпечення адекватної підготовки військових різних рівнях.

Воїн ЗСУ, скріншот: Youtube
Воїн ЗСУ, скріншот: Youtube

Кандидати повинні відповідати віковим обмеженням, що залежать від рангу та позиції, на яку вони претендують. Від 18 до 45 років посад рядового, сержантського і старшинського складу, і навіть до 60 років у період.

Кандидати повинні мати придатність до військової служби за медичними та фізичними показниками. Це гарантує їхню здатність до виконання військових обов'язків у різних умовах та ситуаціях.

Популярні новини зараз
Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

ЗСУ / фото: The Washington Post
ЗСУ / фото: The Washington Post

Кандидати повинні виявити внутрішню мотивацію до військової служби, а також мати високі моральні та професійні якості. Це важливо для забезпечення дисципліни, відданості та ефективності служби.

Є чіткі обмеження для осіб, які не можуть бути прийняті на військову службу, такі як відсутність базової освіти, проблеми зі здоров'ям, кримінальна історія, алко- та наркозалежність.

Мобілізація
Мобілізація

У разі потреби або за бажанням військовослужбовців контракт може бути продовжений на новий термін, який визначається відповідно до внутрішніх потреб та регулювань ЗСУ.

Ці критерії сприяють формуванню професійного та ефективного військового складу, забезпечуючи безпеку та обороноздатність країни.

Нагадаємо, військовозобов'язаним у ЦНАПах не зможуть надавати важливу послугу – фахівці пояснили нюанси

Раніше ми писали про те, що хтось і коли першим вирушає на фронт після мобілізації

Вам буде цікаво дізнатися про українця від ТЦК не врятувала навіть інвалідність другої групи дружини: що вирішив суд